20.10.2021

Замість відомого книжкового ринку з’явиться черговий ТРЦ

На місці книжного ринку "Петрівка" зведуть торговий центр, який має бути "не вище дев'яти поверхів". Кінцеву висоту будівлі визначать в проєктній документації.

Департамент містобудування та архітектури КМДА видав містобудівні умови та обмеження на проєктування ТРЦ на частині території речового і книжкового ринку "Петрівка", пише КиевVласть.

Забудувати планують ділянку площею трохи менше одного гектара. Згідно з містобудівними умовами і обмеженнями, висота комплексу не повинна перевищувати 26 метрів (приблизно дев'ять поверхів). Кінцеву висоту будівлі визначать лише в проєктній документації.

Частина ділянки потрапляє в межі історичного ареалу, тому проєктування має враховувати "Закон про захист культурної спадщини". Ділянка потрапляє в зону закладів комунального господарства, інженерних споруд тощо. Для будівництва потрібен дозвіл "Київського метрополітену".

У 2001 році землі на вулиці Вербовій передали в оренду ООО "Солідарність". Компанія пов'язана з Ігорем Вільдманом, депутатом Київради трьох скликань, екс-замміністром екології. Вільдмана називають "власником Петрівки". Формально він ним не є. Його підозрювали у тіньових зборах з приватних підприємців на ринку та інших порушеннях. Пізніше землю переоформили на фірму "Б.В", яка належить Вільдману і якій видали містобудівні умови на будівництво ТРЦ.

Про плани будівництва ТРЦ на місці ринку йшлося ще в 2011 році.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *