19.05.2022

Зеленський у Японії: Хочемо створювати конкурентний ІТ-продукт та продавати його у світі

Японські бізнесмени зацікавилися проектом «Держава у смартфоні». Президент Володимир Зеленський також заявив про прагнення України створювати конкурентний ІТ-продукт.

Про це повідомляє Офіс Президента за підсумками зустрічі Зеленського  з керівництвом Японської асоціації нової економіки (JANE).

За словами президента Зеленського, ІТ-сектор в Україні є одним з найбільш динамічних. Він розповів про плани його розвитку. Йдеться, зокрема, про вдосконалення правового поля України та системи оподаткування у галузі ІТ й розбудову національної інноваційної системи.

«Плануємо розвиток інноваційної інфраструктури шляхом відкриття бізнес-інкубаторів, акселераторів та інноваційних платформ, відкриття знакових R&D-центрів світових корпорацій, створення інноваційних чи стартап-платформ у закладах вищої освіти», – заявив Зеленський.

Японські бізнесмени зацікавилися проектом «Держава у смартфоні». У свою чергу, Володимир Зеленський наголосив, що реформа з діджиталізації перебуває на його особистому контролі.

«У західному світі наших ІТ-фахівців сприймають як дешеву робочу силу. Для нас важливо це змінити. Ми хочемо створювати ІТ-продукт і продавати його у світі», – сказав він.

Раніше повідомлялося, що Президент України Володимир Зеленський зустрівся із прем'єр-міністром Японії Сіндзо Абе та розповів йому про безпекову ситуацію на Донбасі.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *