20.10.2021

Жорстка позиція Президента викрила політиканів, які піклуються лише про свою вигоду, – експерт

Жорстка позиція Президента Петра Порошенка щодо введення воєнного стану і порятунку країни від вторгнення російських військ викрила політиканів, що піклуються тільки про свою вигоду, і розкрила їх справжні мотиви.

Таку думку на своїй сторінці в Facebook висловив політичний експерт Реанімаційного пакету реформ Ярослав Юрчишин.

«Багато хто розцінив мій пост про оцінку дій Верховної Ради як спробу пояснити дії популістів, які політизували питання безпеки. Тому спробую деталізувати, що, на мою думку, все-таки відбулося. Жорстка позиція щодо воєнного стану, ініційована Президентом (уточнена в процесі переговорів і узгоджень), дійсно спровокувала політиканів, які піклуються тільки про свою вигоду, на демонстрацію своєї суті», – підкреслив Юрчишин.

Він нагадав, як деякі народні депутати і фракції намагалися відкрито саботувати ухвалення екстрених заходів щодо захисту України від ворога.

«Сьогодні ще раз переглянув понеділкову трансляцію, щоб верифікувати свою оцінку. Згадав блокування Ляшком трибуни, скандування абсурдних слоганів, його союз з Тимошенко в цьому процесі. Хоча ще вчора він її паплюжив», – написав експерт.

За його словами, популісти дуже часто діють на руку окупантам, тому що за своїми політичними інтересами забувають про національний.

«А потім вони фотографуються у військовій формі зі слоганом «Народний Президент» (виповзає аналогія з «народними» з окупованих територій, чи не так?). Або заявляють про новий Будапештський меморандум, блокуючи здатність власної країни оборонятися. Хтось під час кризи судить чергове шоу на каналі свого спонсора … Це все треба фіксувати і запам'ятовувати. Ті, хто ледь не зірвав ключове в сфері безпеки засідання, повинні зникнути з української політики», – констатував Ярослав Юрчишин.

Нагадаємо, 26 листопада Президент України, верховний головнокомандувач Збройних сил Петро Порошенко підписав указ щодо надзвичайних заходів із забезпечення державного суверенітету і незалежності України та введення воєнного стану в Україні.

27 листопада Президент Петро Порошенко видав новий указ, який змінює рішення РНБО щодо тривалості дії воєнного стану в Україні.

Новий документ затверджує воєнний стан упродовж 30 днів, а не 60, як планували раніше у 10 областях України – це Вінницька, Одеська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька, Донецька, Луганська, Харківська, Сумська, Чернігівська області.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *