20.10.2021

Журналіста побили за статтю про Шарія: що відомо

Головний редактор видання «Veжа» Андрій Качор повідомив про напад на себе. За його словами, інцидент пов’язаний з раніше написаною статтею про скандального проросійського блогера і кандидата у депутати Анатолія Шарія.

Качор заявив про побиття у своєму Facebook. Він написав, що бити почали після «уточнювального запитання», чи саме він є автором статті про Анатолія Шарія.

Нагадаємо, чому українці голосували за партію Шарія: думки експертів

Головний редактор «Veжа» Андрій Качор пише, що прихильники Анатолія Шарія раніше вже йому погрожували: «Кримінальне провадження про погрози мені від шарікових лежить без руху в поліції вже понад місяць».

І ось, ймовірно, погрози втілили у життя. Діалог, який стався щойно перед нападом, журналіст передав так: 

– Добрий вечір. Ви Андрій Качор?
– Так.
– Це Ви про Шарія писали?
– Так.

Майже відразу – сильний удар у голову і далі я вже не дуже пам’ятаю. Отямився, побачив групу людей, які втікали в ніч через перехрестя,
– розповів Качор.

Наразі він лікується після нападу та спілкується з поліцією.

Зауважимо, що за партію Шарія на парламентських виборах в Україні 2019 року проголосували 2,3% виборців. А це дає його партії державне фінансування – понад 12 мільйонів гривень на рік.

Хто такий Шарій? Це відомий в інтернеті відеоблогер родом з Києва, який часто негативно говорить про Україну, а особливо про Євромайдан і військових. Більшість його записів мають схожість із меседжами російської пропаганди.

З 2014 року Шарій різко критикує українську владу із наведенням часто вигаданою або перекрученої інформації. Щодо Шарія в Україні відкриті 2 справи, через які він втік з країни ще у 2012 році.

Читайте також: Хто такий Анатолій Шарій: біографія скандального відеоблогера

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *