19.05.2022

ЗМІ дізнались про зустрічі Коломойського та Тимошенко: фото та цікаві деталі

Кортеж олігарха Ігоря Коломойського, який нещодавно повернувся до України з Ізраїлю, тричі був помічений біля будинку Юлії Тимошенко у Козині, Київській області.

Як пише НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляють “Схеми“.

При цьому сама лідер “Батьківщини” стверджує, що не бачилася з олігархом, а сам Коломойський заявив, що це “інсценування” з метою відволікти від себе увагу журналістів.

Зокрема кортеж Коломойського був у Козині 18 травня.

ЗМІ дізнались про зустрічі Коломойського та Тимошенко: фото та цікаві деталі

“Біля воріт політикині запаркована та ж BMW, яка виїжджала з офісу Коломойського, і авто супроводу самої Тимошенко – це з високою вірогідністю свідчить про те, що на той момент вона була вдома”, – розповіли розслідувачі.

ЗМІ дізнались про зустрічі Коломойського та Тимошенко: фото та цікаві деталі

Автомобілі провели у котеджному містечку близько години, після чого повернулися до офісу Коломойського.

Подібний візит був зафіксований також 21 травня, після чого, Тимошенко разом з іншими лідерами парламентських фракцій зустрілася з президентом Володимиром Зеленським та підтримала його рішення про розпуск Верховної Ради.

Крім того, кортеж Коломойського відвідував Козин також 22 травня.

“Кортеж спершу залишив котеджне містечко, а за кілька хвилин знову туди повернувся. До знімальної групи викликали поліцію”, – розповіли журналісти.

Журналісти попросили Тимошенко прокоментувати свої зустрічі із олігархом.

“Дорогі друзі, я думаю, навряд чи він відвідував. Ви знаєте, скільки там різних…”, – сказала вона, по суті, залишивши питання журналістів без відповіді.

При цьому сам Коломойський не підтвердив, що зустрічався із лідеркою “Батьківщини” та назвав це “інсценуванням”.

“У зв’язку з відкритим стеженням, яке організовують журналісти після мого приїзду в Україну, я продумав систему їхньої дезорієнтації. Коли мені потрібно кудись їхати, я відправляю свою основну машину BMW – номери ви знаєте – з автівкою супроводу за адресами відомих публічних осіб. Зокрема, за адресою пані Тимошенко. Тричі. У цей час я виїжджаю на інших авто, які ви не знаєте, і їду на потрібні мені зустрічі. З трьох поїздок моїх авто за адресами пані Тимошенко жодної зустрічі не було”, – заявив він.

Нагадаємо, раніше Ігор Коломойський розповів, що планує жити в Україні наступні п’ять років. При цьому він заперечив, що це рішення має зв’язок із обранням президентом Володимира Зеленського.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *